par mums – Riga Float

Par mums

Ceļš uz mieru un harmoniju

+371 27 054 819

Rīga, Antonijas iela 11

Darba laiks: 8-23 Katru dienu

KAS IR FLOUTINGS UN KAM FLOATĀCIJAS TERAPIJA BŪTU IETEICAMA:

Visiem, kuri daudz strādā, kuri pastāvīgi atrodas stresa stāvoklī, slodzes un personīgās atbildības sloga dēļ. Tikai 1 h flotācijas terapija atsver nedēļu ilgu atpūtu brīvā dabā. Vienu vai divas stundas ilga flotācijas terapija nedēļā tik radikāli samazina stresu un uzlabo pašsajūtu, ka cilvēka radošā, profesionālā un personīgā dzīve pārvēršas līdz nepazīšanai, darba spējas dubultojas un dzīvesprieks neapsīkst.
Cilvēkiem, kas pakļauti smagai fiziskai slodzei. Dziļā relaksācija ļauj muskuļiem pēc nopietnas fiziskas slodzes atjaunoties daudz ātrāk. Turklāt organismā neveidojas pienskābe, kas izraisa muskuļu sāpes pēc lielas pārslodzes. Flotācijas terapija piedāvā iespēju gūt pilnīgu relaksāciju mierīgā, klusā vidē, kurā aiziet prom bažas, stress, kurā iespēja aizmirst par ārpasauli.
Cilvēkiem, kurus moka bezmiegs. Miega zudums vai izjaukts miega režīms var pastiprināt stresu, un flotācija ir ideāls paņēmiens, lai to mazinātu uzreiz. Daudzi flotācijas laikā aizmieg.. Lai gan miegs procedūras laikā nav ilgstošs, terapijas iedarbība pacientam saglabāsies ilgi.

Cilvēkiem, kuriem ir:
Izdegšanas sindroms;
astmas simptomi;
sāpes (sāpju noņemšanai);
nepieciešama atkopšanās pēc slimības vai traumām;
reimatiskas sāpes;
augsts asinsspiediens;
migrēna;
galvassāpes;
kardiovaskulārās slimības;
multiplā skleroze;
miega traucējumi;
grūtniecība;
hronisks noguruma sindroms;
trauksme un depresija, panikas lēkmes.
_______
Ideju flotācijas tvertnei, kas sākotnēji saukta par “jušanas izolācijas tvertni”, uzsāka amerikāņu neiropsihologs un psihoanalītiķis Dr John C. Lilly 1954.
Viņš pētīja cilvēka reakciju, kad tiek noņemts kairinājums no maņām.
Rezultāti pētījumiem par šo tēmu bija pārsteidzoši. Viņš atklāja, ka tad, kad personas prāts ieiet miega stāvoklī, smadzenes palielina savu darbību, kas ļauj uzlabot problēmu risināšanas spējas un palielina prāta skaidrību.
Flotācijas seansos saņemsiet stundu pilnīgai fiziskai atpūtai, un izjutīsiet dziļu emocionālu un garīgu dziedināšanas pieredzi.
No smaguma brīvā vidē līdzsvarojas visas ķermeņa izjūtas. Samazinās asinsspiediens un sirds darbības ātrums, vienlaicīgi samazinot organismā ar stresu saistīto ķīmisko vielu veidošanos. Palīdz asins pieplūdi vecām traumām (īpaši muguras sāpēm). Parasimpātiskās atbildes ļauj organismam dabiski līdzsvaroties ķīmiski un metaboliski, ļaujoties dziedināšanas procesam.
Flotācijas terapija var būt ļoti efektīvs līdzeklis stresa likvidēšanai, jo nav ārējo stimulu un centrālās nervu sistēmas darbība ievērojami palēninās.
 Cilvēkiem, kuri rūpējās par savas ādas veselību. EPSOM sāls ir magnija sulfāts. Uzsūcoties caur ādu, tas „izvelk” organisma toksīnus, nomierina nervu sistēmu, samazina tūsku un atslābina muskuļus. Epsom sāls ir dabisks ādas mīkstinātājs un eksfoliators, tam arī ir kosmētisks efekts. Eksfoliācija veic dziļo tīrīšanu, padara ādu jūtīgāku un ļauj tai brīvi elpot.
Cilvēkiem, kam nepieciešams ātri apgūt nozīmīgu informācijas apjomu. Flotācijas laikā iestājas stāvoklis, kas atrodas uz miega un nomoda robežas. Tas ir stāvoklis, kuru cilvēks var panākt ar hipnozes palīdzību. Tikai flotācijas laikā tas ir dziļāks, un cilvēks ir pie pilnas apziņas. Daudzos eksperimentos ir skaidri pierādīts, ka informācija, kas tiek uztverta apzināti un ar nodomu, šādā stāvoklī tiek iegaumēta daudz labāk un noturīgāk nekā parasti. Tāpēc iespējams nodarboties ar dažāda veida apmācību. Šādām vajadzībām flotācijas istaba ir aprīkota ar speciālu skaļruni, lai terapijas laikā, pēc klienta vajadzības klausītos lekcijas vai apgūtu svešvalodas. Eksperimenti liecina, ka šādā veidā apgūto informāciju indivīds spēj iegaumēt vidēji ar 16 reizes lielāku aktivitāti. Šādā veidā visa indivīda uzmanība tiek koncentrēta uztverei. Ar dzirdi viegli tiek uztverta pat ārkārtīgi sarežģīta informācija. Flotācijas istaba lielpilsētā mūs spēj izolēt no tūkstošiem blakus skaņu, krāsu, gaismu, magnētisko, radio, elektroierīču u.c. signāliem, kuriem mēs esam pakļauti praktiski nepārtraukti, pašiem to neapzinoties.
Cilvēkiem, kas vēlas sakārtot savas domas. Esot vienatnē, flotācija palīdz daudz ko pārdomāt, pieņemt lēmumus, dodot iespēju palūkoties uz izaicinājumiem no malas.
Cilvēkiem ar liekā svara problēmām. Cilvēki nereti ēšanu izmanto, lai mazinātu stresu un sliktas domas. Pateicoties flotācijas nomierinošai darbībai, mazinās tieksme pēc nevajadzīgas kaloriju uzņemšanas. Papildus uzlabojas vielmaiņa un tiek atjaunots enerģētiskais līmenis un zūd vajadzība uzņemt liekas kalorijas. Tiek paātrināta liekā ūdens izvadīšana no organisma.
Cilvēkiem ar depresiju un tiem, kas cieš no atkarībām. Flotācija kā papildus metode tiek izmantota depresiju, atkarības, tai skaitā no smēķēšanas un alkohola, ārstēšanā.
Flotācijas terapijas laikā stresa hormona – adrenalīna līmenis ir samazināts, bet endorfīna līmenis pieaug. Šīs “justies labi” vielas ražo hipofīze un hipotalāms, kas ir kā dabīgs pretsāpju līdzeklis. Cilvēki, kas izmantoja flotāciju, atklāja, ka viņiem mazinās stress, nemiers, sāpes, pietūkums, bezmiegs.
Dabiskā ķermeņa peldošā poza pie pareizas siltas ūdens temperatūras (34,6 C) ļauj izplesties asinsvadiem, samazinot asinsspiedienu un palielina asins plūsmu.. Šajā stāvoklī, ko mēs pavadām peldošā istabā, izdalās endorfīni sāpju mazināšanai. Paātrinās pienskābes izvadīšana, limfātiskās sistēmas. plūsma palielinās.
Uztvertais stress saistās ar paaugstinātu kortizola līmeni – tā ir viela, kas var izraisīt spriedzi, nemieru, uzbudināmību, un ir saistīta ar slimībām, piemēram, sirds slimības, augsta līmeņa holesterols u.c., bet peldēšanas terapijai ir dabas tendence kortizolu samazināt. Šī iemesla dēļ peldēšanas terapija ir viena no nedaudzajām jaunām terapijas metodēm kā pārvaldīt stresu.
Flotācijas laikā izmanto EPSOM sāli – magnija sulfātu augstā koncentrācijā, lai relatīvais blīvums ir aptuveni 1,25. Blīvums palīdz peldēt, lai galva atrastos virs ūdens, un lai ūdens neiekļūtu acīs, degunā, mutē, lai brīvi varētu elpot.Cilvēkiem, kas pakļauti smagai fiziskai slodzei. Dziļā relaksācija ļauj muskuļiem pēc nopietnas fiziskas slodzes atjaunoties daudz ātrāk. Turklāt organismā neveidojas pienskābe, kas izraisa muskuļu sāpes pēc lielas pārslodzes. Flotācijas terapija piedāvā iespēju gūt pilnīgu relaksāciju mierīgā, klusā vidē, kurā aiziet prom bažas, stress, kurā iespēja aizmirst par ārpasauli. 
Cilvēkiem, kurus moka bezmiegs. Miega zudums vai izjaukts miega režīms var pastiprināt stresu, un flotācija ir ideāls paņēmiens, lai to mazinātu uzreiz. Daudzi flotācijas laikā aizmieg.. Lai gan miegs procedūras laikā nav ilgstošs, terapijas iedarbība pacientam saglabāsies ilgi.

Miers

Harmonija

Spēks

Mūsu klientu domas par Floating

Izcila relaksācija, pirmo reizi izbaudīju ko tādu, noteikti apmeklēšu vēl, pēc floating visa atlikusī diena bija kā lidot mākoņos. Viss stress pazudis nebūtībā.
Estere

Mūsu telpas

Uzraksti mums